Studio Cedr to firma rodzinna którą pasjonuje tworzenie terenów zielonych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która nieustannie wyznacza sobie nowe cele i wyzwania.
 

Pracownicy naszej firmy to wieloletni profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Potrafimy zaspokoić najbardziej wygórowane potrzeby i oczekiwania w niezwykle skuteczny sposób. Jesteśmy młodą i elastyczną ekipą specjalistów, którzy nie boją się wyzwań…

Nasza firma zaprojektuje wymarzony ogród w sposób indywidualny i profesjonalny. Tworząc projekty ogrodów zwracamy uwagę na potrzeby wszystkich użytkowników. 

Świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze najwyższej jakości czego potwierdzeniem są nasze realizacje. Wykonujemy prace w pełnym zakresie, począwszy od konsultacji, przygotowania projektu 3D, pełnej dokumentacji oraz kosztorysu, poprzez realizacje założeń ogrodowych. 

Zapewniamy również kompleksowe wykonawstwo ogrodów oraz świadczymy nadzór autorski nad realizacją projektów. 

 

Współpracujemy ze sprawdzonymi szkółkami roślin ozdobnych co gwarantuje, że dostarczany materiał roślinny jest zawsze najwyższej jakości, ponadto wybór roślin jest zawsze nadzorowany osobiście przez nasza kadrę.

Studio Cedr ściśle współpracuje z pracowniami architektury krajobrazu:

www.projektowanieogrodowplock.pl

www.hibnerstudio.pl


Oferujemy kompleksowe wykonanie ogrodu:
 

Mała architektura (tarasy, place zabaw, altany)

Utwardzenie terenu (placyki, murki, ścieżki)

Wykonanie instalacji (elektrycznej, systemu nawadniającego, drenaży)

Wykonanie nasadzeń roślinnych

Aranżacja zbiorników wodnych (kaskady, oczka wodne)

Nawiezienie ziemi, wymiana gruntu

Niwelacja terenu

Pielęgnacja ogrodu 

Rozkładanie trawników z rolki, trawniki z siewu

Oświetlenie ogrodowe